видання 2016 року

 

Англійська література для дітей = English literature for children : рекомендаційний список літератури : для дітей дошкільного і молодшого віку / Харківська обласна бібліотека для дітей ; уклад. Н.Збруєва; ред. І. Мироненко. – Х., 2016. – 7 с.

 Англійська мова - одна із найрозповсюдженіших мов у світі, особливо як друга мова та мова міжнародного спілкування. Це офіційна мова в більше як 60 суверенних країнах. Видання містить рекомендований список літератури, який знайомить

 

 

 

 

 


Англійська література для дітей = English literature for children : рекомендаційний список літератури : для дітей середнього і старшого шкільного віку / Харківська обласна бібліотека для дітей ; уклад. Н.Збруєва; ред. І. Мироненко. – Х., 2016. – 12 с.

 

 

 

 

 


Зробимо світ кращим! Поради з енергозбереження : бібліотрансформер / ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей» ; уклад. С. А. Кірнос, В. В. Лопата. – Х., 2016.

До комплексного бібліотечного продукту увійшли буклети, презентація та списки літератури для підлітків та вчителів, організаторів дитячого читання.

У бібліотрансформері ви знайдете поради щодо збереження енергетичних ресурсів країни, як зменшити рахунки за комунальні платежі, заощадити гроші, а також вберегти екологію нашої планети.

На шляху до енергоефективності: список літератури для вчителів та вихователів дітей середнього та старшого шкільного віку.
Життя у стилі «Еко»: список літератури для дітей середнього та старшого шкільного віку.
Енергозбереження: презентація.
Дітям про енергозбереження: презентація.


Історія дерев’яної ляльки : інформаційний лист для організаторів дитячого читання / ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей» ; уклад. Г. Ю. Чебослаєва. – Х., 2015. – 8 с.

Видання розповідає про улюбленців усіх дітей – дерев’яних хлопчаків Піноккіо та Буратіно. Ви дізнаєтеся про письменників Карло Коллоді та Олексія Толстого, які створили ці чудові образи. Зможете порівняти, чим відрізняються й чим схожі між собою їхні історії. Інформаційний лист розрахований на організаторів
дитячого читання та може бути використаний у підготовці до уроку.

 


Американська фантастика: мрії та реальність : бібліографічні нотатки / ОКЗ "Харківська обласна бібліотека для дітей" ; уклад. С. А. Кірнос. – Х., 2016. – 23 с.

Пропонуємо Вам познайомитися з творами всесвітньо відомих письменників у жанрі наукової фантастики. Вони відкрили для нас неймовірні світи, далекі планети та показали, яким може бути майбутнє людства.

Чи справдяться мрії про життя на інших планетах, фантастичні наукові відкриття та розумних роботів  нам не відомо, але книжки, немов машини часу, можуть перенести нас до героїв, реальність яких створили Рей Бредбері, Роберт Шеклі, Кліффорд Саймак, Курт Воннеґут, Гаррі Гаррісон  та Айзек Азімов.


Зустрічі на перехресті казок: літературна пам’ятка для дітей мол. та серед. шк. віку / ОКЗ "Харківська обласна бібліотека для дітей"; уклад. Г. Чебослаєва ред. О. Ніколаєнко. – Х., 2016. –11с.– (Казкарі-ювіляри. Вип. 14).

Черговий випуск серії пам’яток “Зустрічі на перехресті казок” присвячений відомим письменникам-казкарям – Джанні Родарі, Астрід Ліндгрен, Дж. М. Баррі.

Призначається дітям середнього шкільного віку, батькам, бібліотекарям та організаторам дитячого читання.

Скачати тут


Полонський Радій Федорович : літературне знайомство для дітей молодшого шкільного віку / ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей» ; уклад. С. А. Кірнос, Г. Ю. Чебослаєва ; ред. С. М. Загревська. – Х., 2016. – 6 с. – (Українські письменники – дітям).

Пам’ятка знайомить читачів з життям та творчістю харківського прозаїка та драматурга – Радія Федоровича Полонського. Діти дізнаються про вже «призабуті» казки автора, якими зачитувались їхні батьки у дитинстві і навіть дивилися мультфільм за книжкою «Таємниця Країни Суниць».

Видання розраховано на дітей молодшого шкільного віку та організаторів дитячого читання.