Видання 2019 року

 

 

Зустрічі на перехресті казок : літературна пам’ятка для дітей мол. та серед. шк. віку / ОКЗ “Харківська обласна бібліотека для дітей” ; уклад. Г. Чебослаєва ; ред. С. Загревська. – Харків, 2019. – 9 с. (Казкарі-ювіляри. Вип. 18)
 
18 випуск серії літературні пам’ятки “Зустрічі на перехресті казок” присвячений відомим письменникам-казкарям – Морісу Карему, Ларисі Письменній, Міхаелю Енде, Кейт ДіКамілло. Призначається дітям молодшого шкільного віку, батькам, бібліотекарям та організаторам дитячого читання.
 

 

 


Край козацький – Дергачівщина: краєзнавча мандрівка / Харківська обласна бібліотека для дітей; уклад. В.В. Лопата.– Х., 2019.-16 с.
Видання є продовженням серії краєзнавчих мандрівок «Пам’ятні місця Харківщини». Запрошуємо тебе, читачу, здійснити подорож по Дергачівському району, щоб познайомитися з його козацькою історією, талановитими земляками й дивовижними перлинами краю.
Випуск адресований організаторам дитячого читання, учням середніх та старших класів, а також усім, хто цікавиться історією рідного краю.

 

 


Комп і компанія: інформаційний лист для дітей середнього шкільного віку / ОКЗ “Харківська обласна бібліотека для дітей”; уклад. В.В. Лопата; ред. С.М. Загревська. – Х., 2019. – 9 с. (PROчитання)
 
Головний герой книжки сумчанки Анни Коршунової “Комп і компанія” не уявляв свого життя без гаджетів, поки одного дня йому не довелося поїхати за місто й опинитись у дуже незвичній для себе ситуації без інтернету.
Видання розраховано на дітей середнього шкільного віку та їх батьків.

 

 


Китайська література для дітей : інформаційний лист / ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей» ; уклад. Н. М. Збруєва ; ред. С. М. Загревська. – Х., 2019. – 6 с.
Інформаційний лист познайомить своїх читачів із зразками китайської дитячої літератури.
Видання розраховано на широке коло читачів.

 

 

 

 


Найкращі казки Ю. Чеповецького : інформаційний лист / ОКЗ “Харківська обласна бібліотека для дітей” ; уклад. Г. Чебослаєва. – Х., 2019. – 5 с.
Інформаційний лист присвячений 100-річчю від дня народження одного з улюблених дитячих письменників Ю.  Чеповецького.
Видання розраховано на дітей молодшого та середнього шкільного віку, батьків та організаторів дитячого читання.

 

 

 


 

 

36 і 6 котів-детективів: інформаційний лист/ Харківська обласна бібліотека для дітей; уклад. В.В. Лопата.– Х., 2019.- 4 с. (Книжкове дефіле).
 
Пропонуємо до вашої уваги продовження історії про 36 і 6 котів, що так полюбилася юним читачам. Цього разу йтиметься про справжній котячий детектив від відомої української письменниці Галини Вдовиченко. Цікава пригодницька історія про гламурних пухнастиків припаде до смаку не тільки дітям молодшого та середнього шкільного віку, а також їхнім батькам.

 
 Скачати: