Вітаємо лауреатів конкурсу «Найкращий читач України – 2017»
Переможці у номінаціях «Книгоманія – 2017»
«За прихильність до історичного жанру»
Корчак Данило (Вовчанський р-н.) 7 кл.
Горбатенко Дарина (Шевченківський р-н.) 6 кл.
Гончар Дар'я (м. Харків, Немишлянський р-н.) 7 кл.
«З любов’ю до братів наших менших»
Федоренко Софія (Барвінківський р-н ) 7 кл.
Воропай Анна (Чугуївський р-н. ) 7 кл.
Колесник Ілля (Богодухівський р-н.) 6 кл.
«Художник»
Новосельцева Анастасія (Краснокутський р-н.) 7 кл.
«З милосердям у серці»
Філенко Елліна (Красноградський р-н.) 7 кл.
«Золотий голос конкурсу»
Шумлянська Софія (Сахновщинський р-н.) 6 кл.
«Філософія життя»
Луценко Андрій (Харківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат № 9) 6 кл.
«Творче втілення прочитаного»
Кваша Катерина (м. Ізюм) 7 кл.
Ліхно Артем ( Ізюмський р-н.) 6 кл.
Супруненко Вікторія (Дергачівський р-н.) 6 кл.
Козачок Анастасія (Дергачівський р-н.) 7 кл
«Читаємо – мислимо, розмірковуємо, аналізуємо»
Касьянов Богдан (Зміївський р-н.) 7 кл.
«З любов'ю до рідного краю»
Гундян Ірина (Ізюмський р-н.) 7 кл.
«З любов'ю до української літератури»
Пижик Кіріл (Близнюківський р-н.) 6 кл.
«За прихильність до сучасної літератури»
Малишкіна Аліса (м. Харків, Шевченківський р-н.) 7 кл.
Лиман Єлизавета (м. Харків, Новобоварський р-н.) 7 кл.
Мелещенко Поліна (Кегичівський р-н.) 7 кл.
«Змінимо життя на краще»
Баранова Лілія (м. Харків, Індустріальний р-н.) 7 кл.
«Лоцман книжкових морів»
Рябий Данило (м. Харків, Індустріальний р-н.) 6 кл.
Зваріч Катерина (Мереф'янська ОТГ) 6 кл.
«Театр і Я»
Парахін Денис (Харківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат № 9) 7 кл.
Запара Катерина (Зміївський р-н.) 6 кл.
«Креативно про туризм»
Харбака Віолетта (Шевченківський р-н.) 7 кл.
«Пригодницька література»
Питько Ілля (Красноградський р-н.) 7 кл.
Багрянцев Артемій (Харківський р-н.) 6 кл.
«Високе почуття патріотизму»
Вакуленко Дарія (Лозівський р-н.) 6 кл.
«Світ фантастики»
Домніна Альона (Дворічанський р-н.) 7 кл.
«Кращий виступ у режимі он-лайн»
Ніколенко Іван (Зачепилівський р-н.) 7 кл.
«Сміх без кордонів»
Рибалкін Антон ( Вовчанський р-н.) 6 кл.
«Слідами Шерлока Холмса»
Пономаренко Іван (Харківський р-н.) 7 кл.
«Міс креативність»
Розумна Анна (Валківський р-н)
11.10.2017