Скарбничка сайтів

 


 

Українська бібліотечна асоціація


Національна бібліотека України для дітей


Національна бібліотека України ім. В. І. Вернадського

 

#Живі письменники: хто вони? 

Максимально повний довідковий онлайн-інструмент про дитячих письменників. Рекомендаційні матеріали для читання «Живі Письменники. Батькам» та «Живі Письменники. Дошкілля». Двадцять відео про сучасних українських дитячих письменників.


Бібліолента. Красиві бібліотеки


Бібліотечному фахівцю Розділи сайту: Офіційна інформація, Бібліотеки України, Національні бібліотеки, Сторінка дослідника, Методисти рекомендують, Статистична аналітика, Бібліотечна планета, Бібліолоція, Бібліографи презентують.


Друг Читача – книжковий ресурс, який розповідає про українські книжки, новини українського ринку, анонсує цікаві події, рецензує книжки. Ви можете долучитися до книжкового процесу, рецензуючи те, що прочитали.


ЛітАкцентВізаві. Рефлексія. Огляди. Рецензія.Репортаж. Блоги. Книга дня.Новини. Анонси.


Буквоїд - Події. Видавничі новинки. Re: цензії. Інфотека. Бібліотека. Кримінальне чтиво. Bookland. 


Книгобачення - українськийвидавничий портал.


Форум видавців - ГО «Форум видавців у Львові» діє з 1994 року. Здійснює культурні, освітні та соціальні проекти, спрямовані на заохочення читання та просування літератури, на розвиток книговидавництва та бібліотечного сектору, підвищення культурного та освітнього рівня дітей та молоді.


Автура - сучасна українська книгосфера.


Книгоман - сайт був створений для того, щоб об’єднати та систематизувати книжкові доробки авторів із різних країн світу, допомогти усім книголюбам швидко і легко знайти цікаву для них літературу. Книгоман – це можливість познайомитись з читачами-однодумцями, згадати колись прочитані книги і сформувати власну електронну бібліотеку, бути в курсі різноманітних книжкових новинок і літературних подій.