Вчительська Вежа

Доброго дня, шановні друзі!


 
Розвиток сучасної бібліотеки як соціальної установи неможливий без широкої співпраці  бібліотеки та школи в організації культурної просвіти покоління, що підростає.
Зв’язок бібліотеки зі школами сприяє вивченню читацьких інтересів, більш тісному контакту з дітьми для подальшої індивідуальної роботи, надає можливість спільного проведення масових заходів. І, як наслідок, спільні зусилля педагога і бібліотекаря мають добрі результати для творчої роботи з учнями, допомагають розвитку особистості, дають можливість дітям не розминутись із розумною книгою, виховують гідних громадян України.

Запрошуємо усіх до спілкування з нами. Спілкуйтеся з нами якомога більше, особливо в позаурочний час. Ми хочемо знати вас краще. Вчімося один в одного, будьмо разом шукати спільні інтереси та потреби!

 

♦♦♦♦♦♦

 

ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ У 2022/2023 Н. Р.

 

ЕЛЕКТРОННІ ПІДРУЧНИКИ ДЛЯ НАВЧАННЯ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ РОЗМІЩЕНО У ВІЛЬНОМУ ДОСТУПІ


♦♦♦♦♦♦

 

ДЕЯКІ ПИТАННЯ ПРОВЕДЕННЯ У 2022 РОЦІ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ НАВЧАННЯ, ЗДОБУТИХ НА ОСНОВІ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ. Від 05 ТРАВНЯ 2021 р. № 498

 

ЗАКОН УКРАЇНИ. Про повну загальну середню освіту від 16 січня 2020 року  № 463-IX


Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” у 2021 році

Навчальні програми для початкової школи

Електронні підручники

 

♦♦♦♦♦♦

Переліки навчальної літератури 2020/2021 навчальний рік

Інструктивно-методичні рекомендації щодо організації навчання осіб з особливими освітніми потребами у закладах загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році : Додаток до листа Міністерства освіти і науки України // Дитина з особливими потребами. – 2020. – № 10. – С. 2–15.

Наказ МОН України від 28.04.2017 № 662 "Про забезпечення права дітей на оздоровлення та відпочинок в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, підпорядкованих органам управління освітою"

 

 

♦♦♦♦♦♦

Методичні рекомендації

♦♦♦♦♦♦

Національно-патріотичне виховання здійснюватиметься за новою Концепцією

Наказ МОН від 16.07.2015 № 768 «Про національно-патріотичне виховання в системі освіти»

Наказ МОН від 16.06.2015 № 641 "Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, Заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді та методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання y загальноосвітніх навчальних закладах"