Корисні сайти для вчителя

 

Міністерство освіти і науки України

 

Освіта Харкова

 

Офіційний сайт Департаменту освіти Харківської міської ради

 

Всеукраїнська школа онлайн

 

Чатбот “Спільно для вчителів”

Створений допомагати освітянам під час різного роду криз у час війни. Інструмент містить корисні посилання з підтримки власного ментального здоровʼя, навчальні практики роботи з учнями, а також простір для нотаток про психологічний стан школярів. Розробила освітня організація “Навчай для України” за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні в рамках ініціативи “Спільно до навчання”.

 

Educational Era. Створюємо освітні онлайн-проєкти

Український освітній проект, що створює повноцінні онлайн-курси та супроводжувальні матеріали широкого профілю. Наша мета — зробити освіту в країні доступною та якісною на зразок західних найкращих освітніх ініціатив.

 

Творча майстерня вчителя

З метою популяризації, відкритості та широкого впровадження кращого педагогічного досвіду учителів м.Вінниці створена система http://dorobok.edu.vn.ua

 

ІТ-книга. Традиційні та електронні підручники з інформаційних технологій

 

Вчитель вчителю, учням та батькам

Початкова школа. Вчитель - вчителю. Вчитель - учню. Вчитель - батькам. Поради шкільного психолога. Цей сайт створено для співпраці вчителів та допомоги учням та їх батькам. Поурочні, календарні, тематичні плани, розробки уроків, виховних заходів, статті освітньої тематики.

 

Освітній навігатор

Сайт створений Рівненською обласною універсальною науковою бібліотекою, Рівненської обласної бібліотекою для юнацтва, Рівненською обласною дитячою бібліотекою. Мета – формування інформаційно-освітнього середовища на допомогу педагогам, учням і батькам. 

 

Освіта.ua

 

Навчальні програми

 

Uroki.net. Все для вчителя

На сторінках цього сайту Ви знайдете наступну інформацію: поурочне та тематичне планування, відкриті уроки, сценарії шкільних свят, класні години, методичні розробки, конспекти уроків, презентації, підручники, лабораторні, контрольні роботи і безліч інших матеріалів для вчителів інформатики, математики, хімії та біології , фізики та астрономії, географії, ОБЖ, російської мови та літератури, історії, трудового навчання, початкових класів, української мови і літератури, а також матеріали для педагогів-організаторів, шкільні х психологів, завучів, класних керівників і директорів шкіл, ліцеїв, гімназій!

 

Форум директорів шкіл України

Сайт створений для спілкування керівників середніх загальноосвітніх навчальних закладів та обміну практичною інформацією, що стосується адміністративної роботи у школі. Інформація сайту може бути корисною для всіх, хто цікавиться освітою. 

 

Вчителям-предметникам

Фізика

Сайт для вчителів фізики

 

 

Географія

Географія. Все, що треба знати

Офіційний сайт вчителів географії та економіки міста Тернополя

 

Математика

Інноваційна математика

 

 

 

  Хімія

Сайт вчителів хімії

Даний сайт створено для вчителів міста Києва. Ми плануємо розміщувати на ньому інформацію, яка допоможе вчителям у викладанні хімії.

Біологія

Український біологічний сайт

На цій сторінці ви побачите деякі презентації з досвіду роботи вчителів біології області. Пропонуємо вчителям біології області розміщувати свої цікаві матеріали з цієї теми.

 

Вчителям української мови та літератури

Розробки уроків, сценарії, поурочні плани тощо

 

Англійська мова

LearnEnglish вебсайт для дітей

 


Вчителю початкових класів

 

Еd-Еra – EdEra Books Сервіс інтерактивної освітньої літератури

Оновлені програми для початкової школи. Поради експертів, додаткові навчальні матеріали. Відеозвернення письменників, внесених в програму літературного читання. Вільний доступ до всіх матеріалів. Вчителям, учням, батькам

Портал вчителів початкових класів "Урок"

Країна знань. Блог вчителів початкових класів НВО №6 м. Кропивницький.

Учу дома. Навчаю дома
Блог про сімейне і домашнє навчання дітей

 

Вихователю дошкільних закладів

 

НУМО. Платформа розвитку дошкільнят

Міністерство освіти і науки спільно з ЮНІСЕФ Україна запустили кампанію НУМО про важливість дошкільного розвитку. Кампанія допоможе батькам зрозуміти необхідність високоякісного дошкільного навчання, побудувати ефективну комунікацію з дитсадками та допомогти розвивати навички в дітей.

Сайт для вихователів

Сайт для вихователів дитячих садків «Vihovateli.com.ua»!