Мистецтво бути батьками

 

Педагогічні журнали для мам та татусів

 

 

Лиза. Мой ребенок

Журнал розповідає про все, що пов'язано з дітьми, - від моменту зачаття і до першого шкільного дзвінка. Планування вагітності, 9 місяців очікування, пологи, а також всі питання, що стосуються догляду, здоров'я, розвитку і виховання малюків - все це ви знайдете на сторінках журналу.

 

 

 


Зростаємо разом

Журнал для турботливих батьків і кмітливих дітей 3-7 років.

Журнал перевертень: з одного боку – граємо з дітьми, з іншого – читаємо про виховання.

 

 

  

 ==================== 

 

Книжкові новинки для турботливих батьків

 

Курсінка Мері Шіді. Виховання надзвичайної дитини.
 
Що робити, якщо ваша дитина надто активна, емоційна, вразлива, чутлива... словом, надзвичайна? У цій книжці талановитий педагог і дбайлива мама Мері Шіді Курсінка ділиться з батьками унікальним досвідом, інформацією і стратегіями виховання, набутими за багато років роботи в дитячому центрі. Вона допоможе вам зрозуміти причини дивної поведінки дитини, знайти її сильні та слабкі сторони, гасити конфлікти й емоційні атаки, обрати школу, вирішити проблеми із засинанням і прокиданням. Кредо авторки — «Головне — розвиток, а не досконалість» — стало принципом виховання у мільйонах сімей по всьому світі.
 
     


Сігел Деніел, Брайсон Тіна. Секрети мозку. 12 стратегій розвитку дитини.

Зрозуміти, як працює мозок — нескладно. Навіть більше — це під силу дітям. У цьому переконані психотерапевти Ден і Тіна, які проведуть вас лабіринтами лівої і правої півкуль, піднімуться з нижнього поверху мозку на верхній, знайдуть схованку дитячих страхів та навіть зазирнуть у свідомість.
Захопливий текст і цікаві сюжетні ілюстрації допоможуть навіть дошкільнятам зрозуміти себе, свої почуття та поведінку, отже, навчать їх самоконтролю.
Приємним бонусом є шпаргалка для педагогів і батьків, яка зорієнтує, як застосовувати ідеї видання залежно від віку дитини (від народження і до 12 років).
Дванадцять дієвих стратегій підкажуть, як виховати успішних, турботливих, упевнених у собі дітей.
 

  

Сігел Деніел, Брайсон Тіна. Досить істерик

Вам щодня доводиться квапити дітей до школи, сваритися з ними через невиконані домашні завдання чи з істерикою вкладати їх спати?  Ви постійно повторюєте їм те саме, намагаючись привчити до дисципліни. Однак у відповідь - плач і крики. Якщо вам знайомі такі ситуації, не засмучуйся. Унікальний метод виховання від Деніела й Тіни допоможе дисциплінувати дитину без наказів, заборон і покарань.

 

 


Бикова А. Самостійна дитина, або як стати "лінивою мамою"
 
Багато хто з матерів найбільше боїться, що її назвуть «лінивою мамою». Проте можна бути «лінивою» на користь дитині. Як? Вчасно направляти дитину до набуття більшої самостійності, звичайно ж, дбаючи про безпеку та підтримку. Популярна книга дитячого та сімейного психолога Анни Бикової від видавництва BookChef розповість вам, що і як робити


 Первушина О. В. Вижити в початковій школі. Як? Книга для розумних батьків

Дана книга — безцінний помічник для батьків, джерело реальних практичних знань із проблеми «як вижити в початковій школі». Вона унікальна, 'тому то в ній міститься усе: тести «очікувань» — чого очікують батьки від школи і від дитини; як правильно обрати школу, на що в першу чергу звернути увагу; чому присвятити останнє літо перед школою; як допомогти дитині успішно адаптуватися в школі; як стежити за навчанням дитини; як ефективно розв’язувати проблеми, що виникають в школі; як будувати стосунки з батьківським комітетом і вчителями; чого повинні навчити дитину в початковій школі. Книга відрізняється не тільки безпрецедентним обсягом практичної інформації, але й легким, довірчим стилем.

Адресована батькам, дідусям і бабусям, а також усім, чиї професійні інтереси пов’язані з вихованням дітей.

 


Екман П. Чому діти брешуть

Чи знаєте ви, що майже всі опитані автором діти заявили, що отрима­ли перший досвід безкарної брехні у віці від 5 до 7 років? Чи відомо вам, що діти віком від 3 до 6 років не в змозі розрізнити ненавмисну помилку і навмисним обман? Чи мають дорослі моральне право засуджувати дітей за обман, якщо вони самі відверто брешуть в присутності дітей?
Пол Екман пояснює, чому деякі діти брешуть більше, ніж інші. Ви дізнаєтеся про зв’язок між брехливістю дітей і їх пристосованістю до подальшого життя, а також про те, що обман є частиною більш загального малюнку поведінки дитини, який найчастіше і найбільш вміло демонструють деякі діти. 

 

 


 Хорсанд, Д. Ростити сина. Як?

Ця книга дасть вам відповіді на більшість запитань про виховання сина. Вона допоможе зрозуміти мотиви поведінки малюка, уникнути конфліктів із підлітком або успішно розв’язати їх, якщо вони виникли, зберегти добрі взаємини з дорослим сином. Адресована батькам, дідусям і бабусям, а також вихователям, шкільним педагогам і всім, чиї професійні інтереси пов’язані з вихованням дітей.

 

 

 


Ільїна Н. Ростити дочку. Як?


Ця книга допоможе вам зрозуміти: чим виховання дівчинки відрізняється від виховання хлопчика; яку роль відіграє в житті дівчинки батько; чому настає період, коли дівчинка конфліктує із навколишнім світом, і що потрібно робити, щоб допомогти їй без душевних утрат вибратися із цієї пастки.

 

 

 


Вебер Хью. Из чувака в отцы

Х'ю Вебер - звичайний хлопець, який в один чудовий день нарешті усвідомив, що всього через три місяці стане батьком, і вдарився в паніку. Він створив співтовариство в інтернеті і зрозумів, що не самотній. Він написав цю книгу, щоб допомогти іншим звичайним чоловікам зробити "перехід" від колишнього безтурботного життя до батьківства.

Це не книга по вихованню дітей, а саме "посібник з виживання" для тих, хто скоро стане або недавно став татом, написане на основі щирого особистого досвіду.

 

 

 


 Молодушкина И. В. Справочник по методикам развития

Кожен батько мріє про те, щоб його дитина виросла розумною, доброю, допитливою, успішною, здатною знаходити вихід з будь-яких ситуацій, які будуть зустрічатися на її життєвому шляху.
Як же виростити і виховати таку дитину, з чого почати, яку методику розвитку вибрати? Серед великої кількості розвиваючих методик важко визначитися, що важливіше - навчати читання, рахунку і отримання енциклопедичних знань або розвивати творчі здібності. А, може, головне - фізичний розвиток малюка або його пристосування до суспільства і відносин в ньому?
Представлена книга допоможе батькам, педагогам, бабусям і дідусям визначити свій шлях у цьому величезному морі інформації.

Ознайомчий фрагмент

 


Нагаева Л. Г. Преодолеваем детские страхи

Если ребенок дошкольного возраста часто испытывает тревогу, страх, то этому есть причина. Необходимо понять ее и помочь малышу преодолеть негативные эмоции. Книга является практическим пособием, цель которого обучить взрослых распознавать причины детской тревожности и детских страхов, оказывать помощь детям в их преодолении, воспитывать уверенность, решительность и смелость. Для родителей, психологов, педагогов.

 

 

 


 Шапиро Е. И. Дерётся, кусается, еще и обзывается!

Почему ребенок толкает и бьет сверстников, почему ему нравится мучить животных? В чем причина обидчивости? Как помочь детям избавиться от разрушительной агрессивности? На эти и многие другие вопросы вы найдете ответы в этой книге.
Книга предназначена для родителей дошкольников и младших школьников, а также для педагогов и психологов.

 

 

 


 

Комаровский Е. О. ОРЗ: руководство для здравомыслящих родителей

Новая книга доктора Комаровского – не только всеобъемлющее руководство, посвященное актуальнейшей теме детских ОРЗ, но и учебник здравого смысла, книга, главная задача которой сделать родителей и детского врача союзниками, понимающими друг друга, и партнерами, объединенными одной целью – помочь ребенку быстро, эффективно и безопасно, с минимальными затратами сил и средств.

 

 

 


 
Дженис-Нортон Н. Перестаньте наказывать, кричать, упрашивать, или Как бороться с детскими капризами без скандалов и нервотрепки

Многие родители сталкивались с такими проблемами, как нежелание детей выполнять домашние задания, скандалы по поводу времени, проводимого перед экраном компьютера или телевизора, отказ от еды, долгие сборы в школу или укладывание в постель по вечерам. Автор этой книги дает родителям проверенные на практике советы, как найти взаимопонимание с детьми и восстановить спокойствие и мир в доме.
 

 

 


Гиппенрейтер Ю. Общаться с ребенком. Как?

Книга в легкій і доступній формі розповідає батькам, як знайти підхід до дитини, як його зрозуміти і знайти з ним дружній тон спілкування. У книзі, крім порад про те, як зрозуміти дитину є ще маса вправ для батьків для того, щоб батьки знайшли в собі проблеми і змогли їх вирішити. Всі батьки намагаються виховувати своїх дітей і навчати їх як-небудь і чого-небудь. А книга Юлії Борисівни змушує задуматися над методами, якими ми це робимо. Головне за допомогою цієї книги можна ще і себе зрозуміти і подивитися на себе з боку. Єдиний мінус, щоб виховувати дітей правильно, важко відразу змінити свої методи і визнати свої помилки. Книга Ю. Гіппенрейтер не про виховання дітей як таке, а про налагодження відносин з дітьми-підлітками, якщо вони "вибилися", про початок розвитку відносин з маленькими дітьми. Одним словом, мудра книга.

 

 


Учимся общаться: теория и практика эффективного взаимодействия родителей и детей

Ця книга - розумне, зрозуміле, цікаве керівництво з питань спілкування з дітьми. Ви звертали увагу, що і як малює ваша дитина? Що розташування малюнка в нижній частині листка означає занижену самооцінку. Що відсутність ніг і рук у людини часто свідчать про зниження рівня інтелектуального розвитку, а відсутність тільки ніг - на низьку самооцінку, тільки рук - на відсутність контактності і сприйнятті малюка. Це книга безпосереднє керівництво до поліпшення дитячо-батьківських відносин.
Іноді ми, дорослі, забуваємо своє власне дитинство і, як результат, не розуміємо своїх дітей. А вони не розуміють нас. Але ми повинні прагнути виростити і виховати своїх дітей щасливими і самодостатніми людьми. Чи це можливо? Можливо, якщо захотіти, дізнаватися, вчитися, намагатися, зберігати терпіння, прагнути до цього - день за днем, місяць за місяцем, рік за роком ...


Більше книжок на сайті бібліотеки...


 Шановні читачі!


Усі батьки прагнуть зробити все для того, щоб їхня дитина була здоровою, сильною, розумною. І, звісно, — найщасливішою. Та на цьому шляху постає безліч труднощів.
Іноді виявляється, що для вирішення того чи іншого питання просто бракує потрібної інформації.
Книги Ганни Кравцової із серії ―МИСТЕЦТВО БУТИ БАТЬКАМИ‖ спроможні допомогти батькам у вихованні малечі. Сподіваємося, що вони стануть для вас доброю знахідкою.


ЧИТАТИ ДАЛІ

 
Понимать слово «НЕТ!»


Первые правила входят в жизнь малыша со словом «нельзя»: нельзя трогать, брать, делать. Чтобы научить годовалого малыша верно реагировать на слово «нельзя», родителям потребуется немало времени, терпения и согласованности: если мама запрещает, а папа разрешает, то ничего не получится.

Читать дальше

 

 
Шановні батьки, а також ті, хто скоро ними стане!  

 Наша бібліотека продовжує серію випусків «Галактики новинок», яка знайомить з новинками літератури, адресованих молодим батькам.
Цього разу поговоримо про книги Анни Гресь «Для турботливих батьків»


ЧИТАТИ ДАЛІ :