Журнали для підлітків

На попередню

 


Мир туризма

 

УВАГА! Корисна новина для любителів мандрувати. Саме для вас журнал "Мир туризма" - який було визнано найкращим туристичним виданням України. Неймовірні подорожі, цікаві розповіді та надихаючі фотографії.

Сайт журналу:

 


 

Психология и я 

Видання для тих, что хоче бути щасливим.
Журнал для тих, хто прагне до гармонії з оточуючими і самим собою. Головна ідея кожного номера - взаємовідносини між чоловіком і жінкою, батьками і дітьми. З допомогою професійних психологів і життєвого досвіду самих читачів ви знайдете відповіді на складні життєві питання. Журнал стане для вас путівником у світі відносин, здоров′я, почуттів. Ви можете отримати відповіді психологів на ваші питання або розглянути хвилюючу вас життєву ситуацію.

 

 


hi-Tech PRO. Твой цифровой мир

Читачі hi-Tech PRO - це люди, які можуть і вміють оцінити всі принади цифрового способу життя і з максимальною віддачею використовувати всі можливі засоби високих технологій в своїй роботі, навчанні та відпочинку.

На сторінках журналу, нарівні з традиційними темами комп'ютерів, периферійних пристроїв, програмного забезпечення, Інтернету і мобільності, гідну увагу приділено високих технологій в аудіо- і відеотехніки, автомобілях і розвагах, питань Технодизайн і техномоди, яскравим особистостям, що формує нинішнє обличчя цифрового прогресу.

У кожному номері видання читачі знайдуть найбільш цікаві новинки програмного і апаратного забезпечення, детальні тести самих різних пристроїв, безліч практичних порад і рекомендацій про те, що становить основу цифрового світу кожної сучасної людини і дозволяє реалізувати за допомогою високих технологій найсміливіші задуми.

Веб-сайт: http://hi-tech.ua/


Безпека життєдіяльності

Всеукраїнський науково-популярний журнал.

У кожному номері ви знайдете корисні поради з питань особистої безпеки та навколишнього середовища, як діяти у надзвичайних ситуаціях та які правила безпечної поведінки повинні знати діти.

Журнал надає офіційну інформацію Міністерства освіти і науки України з питань безпеки життєдіяльності, охорони праці, пожежної та радіаційної безпеки, побутового травматизму, а також інформацію про запобігання загибелі та травмуванню учасників навчально-виховного процесу під час виникнення надзвичайних ситуацій.

Погортати


Бисер

Журнал для любителів бісероплетіння, модної біжутерії та ексклюзивних прикрас: статті, схеми рукоділля, майстер-класи.

 

 

 

 

 

 


Вокруг света

Журнал запрошує читача відправитися у віртуальну подорож по всіх куточках нашої планети. Розповіді про далекі країни, традиції і звичаї різних народів відкриють перед вами дивовижний і різноманітний світ Землі. Ви дізнаєтеся про наукові та географічні відкриття, технічні досягнення. Познайомитеся з новими поглядами на відомі історичні події, розповідями про відомих людей і їхні долі. Більшу частину матеріалів складають репортажі, підготовлені спеціально для журналу.

 

 


Вселенная, пространство, время

Международный научно-популярный журнал по астрономии и космонавтике. В доступной форме профессионально точно рассказывает о звездах, планетах и Галактиках,  новых открытиях и событиях в мире современной науки о Вселенной.

 

 

Веб-сайт: http://universemagazine.com/

 


Вышиванка

Журнал про вишивку хрестом і гладдю.

Статті, які ви знайдете на сторінках "Вишиванки", допоможуть вам зробити свій гардероб унікальним і неповторним, виразити себе, створити комфорт і затишок в своєму будинку.

 

 

 


В'яжемо самі

В'язання – досить старовинний вид рукоділля, який не втрачає шаленої популярності і досі.

Що потрібно для створення ексклюзивної в'язаної речі? Спиці, нитки і натхнення! А ще – свіжий випуск журналу "Вяжем сами" з цікавими ідеями!

Журнал по в'язанню спицями і гачком нададасть вам широкі можливості для вибору найкращих моделей і допоможе цінними порадами.

 

 


Жасмин

Журнал запрошує дівчаток і не тільки до чарівної країни Рукоділля. З його допомогою ви зможете  освоїти різноманітні техніки прикладної творчості: оригамі, квіллінг, витинанка, ганутель та багато іншого. У «Жасміні» ви знайдете докладні схеми, пояснення та кольорові вкладки для виготовлення квітів, яскравих сувенірів з паперу, ниток, тканини тощо.

 

 

 


Зоодруг

Журнал №1 для прихильників домашніх тварин.

Маса корисної, практичної і професійної інформації, якісні, ексклюзивні ілюстрації та легкий стиль викладу роблять журнал унікальним виданням для усіх, хто любить домашніх тварин.

"ЗооДруг" орієнтований як на любителів, що просто завели собі друга, так і на фахівців в області кінології, фелінології, ветеринарії та ін.

Редколегія журналу прагне, щоб власники домашніх тварин краще розуміли своїх вихованців і отримували максимум задоволення від спілкування з ними. І, звичайно ж, щоб улюбленці насолоджувалися повнотою життя, вирізнялися міцним здоров'ям і красою, яку зможуть їм забезпечити читачі журналу.

 


Личности


Щомісячне періодичне видання, кожен номер якого містить шість-сім історико-біографічних нарисів, заснованих на малодоступному і архівному біографічному матеріалі. Стиль написання статей об'єднує простоту викладу, глибоке проникнення в життя героя, витонченість і літературну чистоту.

 

 

 


Моє хоббі

Розважально-пізнавальний журнал, який допоможе кожному знайти своє хобі: модульне оригамі, кусудаму, нумізматику, катання на ковзанах та багато-багато іншого.

 

 

 

 


Музика
Музичний ілюстрований науково-популярний журнал. В ньому представлено музичну культуру України в усьому її розмаїтті: історія мистецтва, творчість українських композиторів і виконавців різних жанрів, фестивалі, конкурси, концерти, музичні вистави, проблеми молодіжного мистецтва, освіти, науки.

Погортати
Веб-сторінка: http://music.cultua.media/

 

 


Однокласник

Однокласник – це не лише сусід по парті! Це передусім цікавий сучасний журнал для підлітків. Тут учень середніх і старших класів школи знайде все, що його цікавить. Інтерв’ю з зірками шоу-бізнесу, молодіжні новини, статті на різноманітні теми (кохання, стосунки з однолітками та старшими, навчання, хобі, спорт), психологічні тести, анекдоти, конкурси (з призами!), оповідання й повісті, гороскопи, пронизливі дописи читачів… І це далеко не все.

 

Презентація журналу

 


 

Стена

Всеукраїнський молодіжний інформаційно-аналітичний журнал.

Тематика охоплює культурологічні та духовні аспекти людського життя, починаючи від освіти і закінчуючи музикою, кінематографом і літературою ...

Основні рубрики: музика, кіно, колаж, освіта, досвід пізнання себе. У кожному номері журналу ми показуємо десятки стежок до великих джерел мудрості і культури, які чекають своїх подорожніх. Але щоб йти по ним, потрібно рухатися вперед, працювати і розвиватися щодня, щогодини, адже життя сама є рух. Кожною думкою, вчинком, дією ми рухаємося. Якщо вони спрямовані на добро, ми йдемо незмінно вперед.

Веб-сайт: http://stena.at.ua/

Блог: http://stina.blox.ua/


Страна знаний

На обкладинку журналу винесено девіз на латині - «SCIENTIA VINCES» - «Наукою переможеш!». І це так! Журнал «Країна знань» допоможе вам в науковому пізнанні світу.

 

 

 

 

 


Тайны ХХ века
Еженедельное издание, повествующее о таинственных силах природы, жизни необыкновенных людей, о загадочном и не разгаданном мире, окружающем нас.

В каждом номере – невероятные изобретения, загадки исчезнувших цивилизаций, поиски кладов, природные катастрофы, астрологический прогноз и даже… встречи с пришельцами.

Веб-сайт: http://tainy.info/